O mnie

Jestem certyfikowanym konsultantem ślubnym oraz makijażystką z wieloletnim stażem. Jako absolwentka dziennikarstwa mody i stylu oraz promocji mody i zdrowia z wyjątkową dbałością o szczegóły, z pasją i zaangażowaniem spełniam Wasze marzenia o tym wyjątkowym dniu.

 

Mam przyjemność tworzyć niezapomniane ceremonie ślubne oraz wesela polskie, jak również międzynarodowe, zarówno kameralne jak i dla kilkuset gości.

 

Jednocześnie dbam o Wasz wizerunek. Wiem jak ważny w tym dniu dla Panny Młodej i Waszych najbliższych jest perfekcyjnie dobrany makijaż. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu w pracy w branży beauty wiem, jak podkreślić piękno każdej z Was. Makijaż ślubny jest jednym z najważniejszych makijaży w życiu każdej kobiety. Zaufaj specjaliście. W tym dniu stawiam na podkreślenie Twoich atutów. Chcę pokazać wszystkim jaka jesteś piękna.

 

Organizuję zarówno śluby, jak i wesela oraz tworzę spersonalizowany makijaż na terenie całej Polski. Dbam o każdy najdrobniejszy szczegół, aby Wasz dzień był spełnieniem Waszych marzeń.

 

 

 

 

Natalia Kowalczyk